Rula zlato-hnědá

Popis produktu

Paleta: 0,96 m³,  6 až 8 m² (platí při přizdívání)
Hmotnost palety: 1 000 kg
Výška: 5 až 10 cm
Hloubka: 10 až 15 cm
Délka: 20 až 40 cm

Jedná se o balkánskou rulu, která je svými vlastnostmi velmi podobná žule. Díky své pevnosti se připravuje ve velkých formátech, a tak je stavební kámen vhodný jak k přizdívání, tak i ke stavbě opěrných zdí – a to i při stavbě „nasucho“. Stavební kámen často využíván i k realizaci jezírek, stěn a výplň drátěných gabionů.

V této barvě u nás můžete zakoupit též velkoformátový obkladový kámen, formátované obklady s ručně osekanými hranami, filety, kamennou dlažbu, velkoformátovou dlažbu/nášlapy do zahrady a řezaný stavební kámen.

Pozn.: Vzhledem k nepravidelnosti a masivnosti kamene nelze přesně stanovit vydatnost palety. Obecně lze říci, že lze z jedné palety vystavět přibližně 1 m3 zídky nebo 6 až 8 m2 přizdívky. Záleží ale, jakým způsobem budete zídku nebo přizdívku stavět. Zdali bude spárovaná nebo beze spár, zdali bude stavěna tzv. „nasucho“ nebo betonována, nebo bude-li se jednat o přizdívku k již stávající zdi. Vydatnost je tedy u tohoto materiálu vždy konzultována a vysvětlena individuálně při prodeji kupujícímu.

* Objem odpovídá součtu pojiva a samotného zdícího kamene, vždy záleží na způsobu zdění.

Ceny

  • Paleta
    7 000 Kč

Další produkty v kategorii