Kontakty

Michal Rybnikář
+420 727 983 548
info@anzuva.cz

IČO 07280050

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku MÚ Uherský Brod Sp. značka: OZU/1753/18/Kri
Od ledna 2022 jsme plátci DPH

Adresa provozovny

Vazová areál ZZN
688 01 Uherský Brod

Otevírací doba dle telefonické domluvy.

Najdete nás zde.

O nás

Myšlenka věnovat se dovozu přírodního kamene se zrodila během realizace naší vlastní chalupy a následně rodinného domu. Odjakživa nás totiž přitahovala krása a autenticita přírodních materiálů, ať už v interiéru, exteriéru, nebo na zahradě. V roce 2016 jsme se proto odhodlali k odvážnému kroku – dovezli jsme první kamion přírodního kamene pro naše vlastní potřeby. Po zrealizování pergoly s kamennými prvky se na nás začali obracet přátelé a známí s dotazy, zda bychom jim nemohli kámen dodat i pro jejich projekty. V jejich nadšení a zájmu jsme spatřili jedinečnou příležitost a v roce 2017 jsme se pustili do budování rodinného podniku zaměřeného na dovoz a prodej přírodního kamene.

Proměňte si i Vy sny o krásném bydlení v prostředí přírodního kamene.

Přímý dovozce balkánské ruly

Jsme přímým dovozcem balkánské ruly do České republiky a výrobcem kamenné dlažby, obkladů a dalších prvků z tohoto kamene. Dodavatelem suroviny je jeden z menších kamenolomů a proto dokážeme nabídnout velmi zajímavé ceny i pro koncové zákazníky. Vyberte si z naší kolekce obkladových kamenů a udělejte si svůj domov jedinečný. Prodáváme štípaný a lámaný přírodní kámen v nepravidelných tvarech, vhodný na dlažby a obklady. Stále více bytových architektů používá v návrhu svých realizací prvky přírodních materiálů. Nechte i vy vstoupit krásu přírody do svého domova. Přírodní kámen je jedinečný stavební materiál, jeho vlastnosti vás mile překvapí. Jsou nejen estetické, ale i praktické. Jejich využití je všestranné. Lze jej použít jak na obklady a dlažby do exteriéru na chodníky, schody, podezdívky, průčelí domu, tak i do interiéru na dekorační stěny, schodiště, dlažby.

Nášlapové kameny, krasové kameny, valouny, oblázky a barevné drtě budou vždy originální dekorací ve vaší okrasné zahradě.