Rula šedá

Popis produktu

Kamenné filety jsou velmi moderní kamenný obklad, který věrohodně imituje stěnu skládanou z přírodního kamene bez nákladů na zásah do její struktury. Nezaměnitelný prostorový dojem a originální vzhled každé plochy bez nutnosti spárování zaručují prakticky nekonečné možnosti použití. Kamenný obklad v podobě kamenných filet může být skvělou dominatou Vašeho projektu, ale zároveň i decentním doplňkem.
Filety neboli pásky mají řezanou pouze jednu stranu, kterou se lepí k podkladu. Po instalaci vytváří dojem nadivoko skládané zdi.
Okladové pásky jsou skvělou volbou do exteriéru a interiéru a obvzláště tam, kde je tento prostor třeba zvýraznit, a zároveň zachovat přírodní a nepravidelný vzhled řádkového zdiva (přírodní vzhled sklály). Barevně patří mezi nejvýraznější a nejpoutavější kamenný obklad. Hodí se téměř k jakémukoliv materiálu, ať už jde o dřevo, kov nebo jiný kámen. Neskutečně vynikne právě v kombinaci se dřevem, skleněnou výplní a antracitem.

Filety jsou velmi specifickým materiálem. Vzhledem k mohutnosti a nepravidelnosti kamene je třeba počítat se ztrátovostí 15-30 % – záleží na způsobu pokládky, zda se filety zařezávají apod. Dle našich zkušeností lze z jedné palety vyskládat cca 14-18 m2.

 

Ceny

  • 1 m²
    350 Kč
  • Paleta
    7 000 Kč

Další produkty v kategorii